22 березня Україну відвідала делегація на чолі з Адміралом П’єром Вандьє, Верховним головнокомандувачем Об’єднаних Збройних Сил НАТО з питань трансформації.
Заступник глави Офісу президента Павло Паліса акцентував, що військове командування НАТО такого рівня вперше з початку повномасштабної війни здійснило візит в Україну.
Сторони говорили предметно про залучення українських військових до майбутніх навчань НАТО у ролі умовного противника (Red Team). Паліса зауважив, що минулорічний досвід участі наших підрозділів показав союзникам новітні методи ведення війни – у навчальних сценаріях українські команди продемонстрували суттєву перевагу.
Окремо говорили про майбутнє JATEC (Спільний центр НАТО–Україна).













