Україна провалила сезон і втратила квоту у жіночому біатлоні

Ukraine failed the season and lost its quota in women's biathlon

За один етап до кінця сезону 2025/2026 у біатлоні жіноча збірна України втратила можливість зберегти квоту в особистих гонках. Поганий результат у заліку Кубка націй позбавить наших спортсменок однієї позиції у заявці.

Через провали у спринті та непереконливі виступи у змішаних естафетах на етапі Кубка світу в естонському Отепяя Україна вже не має математичних шансів піднятися на 10-е місце.

Україна зможе заявити 4 спортсменки – це найгірший показник за останні 21 рік. Востаннє настільки малим було представництво України у жіночому біатлоні в особистих гонках аж у сезоні 2005/2006.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *