Посольство України в Польщі повідомило про започаткування у Варшаві нового проєкту – «Cinema Ukraina» від Центру кінокультури Анджея Вайди та кінофестивалю «Україна!».
Зауважується, що «Cinema Ukraina!» має на меті популяризацію української культури та кіномистецтва, інтеграцію української та польської громад, а також підтримку українського кінематографа.
Ініціатива включатиме безплатні кінопокази, панельні дискусії та майстер-класи з кінематографістами.

Заходи відбуватимуться раз на місяць з квітня по жовтень 2024 року в Центрі кінокультури ім. Анджея Вайди у Варшаві.
Крім того, під час літніх канікул заплановано літній кінотеатр з показами фільмів з історії кінематографа України. Події також транслюватимуться онлайн, а вибрані фільми будуть доступні на платформі vod.warszawa.pl.
Офіційне відкриття та перші покази відбудуться вже 25 квітня 2024 року у Варшаві. Більше інформації доступно за посиланням.













