Влада швейцарського міста Лугано створила інвестиційний пул для стартапів. Ця ініціатива пов’язана з криптовалютою.
Місцева влада впевнена, що це дасть змогу залучити інвестиції в місто. Цей проєкт – це частина ініціативи міста з інтеграції біткойна в його фінансову інфраструктуру та використання блокчейна в бізнес-проєктах.
При цьому загальна сума у фонді для стартапів становить понад 100 мільйонів швейцарських франків (110,5 мільйона доларів). Компанії отримають допомогу в питаннях, пов’язаних з інтеграцією платежів у біткойнах і токенах LVGA від інвестиційного фонду 3M CHF.
Також фонд планує понад 500 грантів студентам коледжів. Головна мета – допомогти їм підготуватися до старту кар’єри в галузі блокчейн-технологій. Нагадаємо, що влада Лугано 2022 року легалізувала платежі у ВТС, USDT і LVGA. Тож на сьогодні ці криптовалюти приймають у понад 150 торгових точках і на підприємствах.













