Перший віцепрем’єр-міністр України – міністр енергетики Денис Шмигаль провів зустріч з міністром-делегатом з питань зовнішньої торгівлі та інвестиційної привабливості при Міністерстві Європи та закордонних справ Французької Республіки Ніколя Форісьє, під час якої обговорили подальшу підтримку та відновлення енергетичного сектору України.
Денис Шмигаль повідомив, що Франція передасть Україні 150 генераторів протягом лютого, а також надасть 71 млн євро фінансової підтримки упродовж 2026 року.
Під час зустрічі вони також обговорили двосторонні проєкти та шляхи розвитку співпраці.













