Український спорстмен Олександр Казік на Паралімпійських іграх у Мілані здобув срібло в лижній гонці на 20 кілометрів для людей з порушенням зору, і це була остання медаль України на цих змаганнях.
Цьогоріч на Паралімпійських іграх Україна посіла сьоме місце з 19 медалями – 16 медалей у парабіатлоні та 3 у лижних перегонах: три золоті та по вісім срібних і бронзових. Перші три місця за Китаєм, США і РФ. Проте за загальною кількістю медалей Україна третя.













