Чотири роки тому, 24 лютого 2022 року, близько 3:40 на територію Луганської області зайшла перша колона російських танків, а українці в багатьох містах прокинулися від атак перших ворожих ракет.
Так, за даними Генштабу, загальні бойові втрати російських військ в Україні з 24 лютого 2022 року по 24 лютого 2026 року становлять близько 1 261 420 осіб.
Також Сили оборони знищили 11 698 танків, бойових броньованих машин – 24 086, артилерійських систем – 37 560, РСЗВ – 1 654, засобів ППО – 1 305, літаків – 435, гелікоптерів – 348, БПЛА оперативно-тактичного рівня – 145 571, крилатих ракет – 4 347, кораблів / катерів – 29, підводних човнів – 2, автомобільної техніки та автоцистерн – 79 826, спеціальної техніки – 4 074.
При цьому в російському полоні станом на 14 лютого 2026 року перебувають близько 7 тис. українських військових.
За даними Світового банку, за чотири роки повномасштабного вторгнення Україна зазнала прямих збитків на 195 млрд дол. Загальна вартість відбудови та відновлення становить майже 588 млрд дол.













