Українські рапіристки вибороли третє місце на чемпіонаті Європи у французькому Антоні. Командна «бронза» — історична нагорода для української збірної з фехтування. Досі в жіночій рапірі українкам не вдавалося підійматися вище п’ятого місця на Євро. Про це повідомили в Національному комітеті людей із інвалідністю.
Командну «бронзу» для України вибороли Ольга Сопіт, Дарія Миронюк, Аліна Полозюк та Крістіна Петрова. Український квартет тренерки Ольги Лелейко розпочали турнір із перемоги в 1/8 над Молдовою (45:31).
Після поразки у півфіналі першому номеру світового рейтингу і чинним чемпіонкам з Італії (22:45), українки боролися за третє місце з бронзовим призером попереднього Євро — збірною Іспанії. Поєдинок за «бронзу» українки виграли з рахунком 37:36.













