Жіноча та чоловіча дефлімпійські збірні України з баскетболу у віковій категорії до 21 року виграли чемпіонати світу. Обидві українські команди посіли перші місця та отримали золоті медалі на змаганнях у польському місті Люблін. Про це повідомили в Національному паралімпійському комітеті.
За першість серед чоловічих команд змагалися шість країн, а серед жіночих — п’ять. Українські юнаки та дівчата виграли всі свої матчі.
Жіноча збірна на груповому етапі обіграла суперниць із Австралії, Польщі, Кенії та Сполучених Штатів Америки. У фінальному поєдинку українські баскетболістки знову перемогли американок.
Чоловіча збірна розпочала турнір із перемоги над Аргентиною, після чого обіграла команду Польщі. У чвертьфіналі українські юнаки вибили зі змагань збірну Кенії, а в півфіналі вдруге здолали поляків. У фіналі хлопці вибороли перемогу в команди Сполучених Штатів Америки.














