Українські підлітки, які здобували освіту у Європі, тепер зможуть вступити до українських ЗВО. Вступити вони зможуть за результатами іспитів іноземних шкіл. Про це під час брифінгу в Медіацентрі заявив директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН України Олег Шаров.
Торік Міністерство освіти України дозволило вступати до вишів на основі польської матури. Шаров також повідомив, що для складання тестування цьогоріч вже зареєструвалось понад 300 тисяч осіб.













