Телеканалу М1 анулювали ліцензію

M1 TV channel license revoked

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення анулювала ліцензію телеканалу М1. Таке рішення щодо М1 (юридична особа ТОВ “Телеодин”) прийняли на засіданні 26 березня.

Канал мовив у цифровому ефірі DVB-T2 у складі мультиплексу “Зеонбуду” MX-2.

Окрім цифрового ефіру канал також присутній у мережах кабельних провайдерів, та на ОТТ-платформах: Megogo, Sweet.tv, Київстар ТБ, Volia TV, Vodafone TV.

Журналісти “Детектор медіа” звернулися до каналу з запитаннями про те, чи планують вони продовжувати мовлення на платформах.

В січні канал призупинив супутникове мовлення через супутник Astra 4A. Пояснили це складною та нестабільною ситуацією в державі. Вказувалось, що це тимчасовий крок, спрямований на оптимізацію роботи телеканалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *