Лікар Михайло Сауляк з Одеси, Україна, посів друге місце на міжнародному конкурсі під час Європейського конгресу мікрохірургів. За свій успіх український фахівець отримав освітній грант.
Михайло Сауляк працює в Одеській міській клінічній лікарні №10. Лікар презентував власну роботу і виборов призове місце серед найсильніших фахівців світу з реконструктивної хірургії.
Організатори проводять це медичне змагання вже 20 років поспіль. Щороку експертне журі розглядає роботи учасників з усього світу та обирає лише п’ятьох фіналістів.
Зараз фахівець має близько п’яти років досвіду у реконструктивній хірургії. Щодня він оперує військових і цивільних після російських атак та відновлює тіла онкопацієнтів. Лікар регулярно проводить надскладні втручання і часом рятує кінцівки бійців по 11 годин поспіль.













